Armáda Cybertronic

Moderátor: Dexxi

Armáda Cybertronic

Příspěvekod pojitin » pát 29. bře 2019 8:57:51

Zdar, aktuálně mám doma celkem hodně slušnou armádu Cybertronic včetně modelů, která nejsou na PA k dostání. Konkrétně:

- Machinator 4+LMG
- People 4+velitel+HMG (HMG má malinko zkrácený lauf)
- Mirrorman 4
- Chasseurs 4+velitel+HMG
- Shock trooper 4+velitel+velitel (velitel je v podstatě stejný jako LMG, stačí dodělat nábojový pás a je to)
- Deathdroid (originál zabalený)
- Shock trooper capitán
- Scorpion (v akční pozici)
- Vince Diamond

Na PA se dají koupit výše uvedené figurky (ty které mají) za 130 Eur, ale Chasseurs velitele a HMG tam nemají a ani Vincka (Vincka jsem kupoval zvlášť za 15 E z Itálie a Chasseur velitele a HMG se dá sehnat za 25 E s poštovným). Já to celé pořídil za 115 Eur a za tu samou částku bych to pustil dál, tzn. 3.000 Kč (pouze jako celek).

Dále se mi doma válí ještě jeden Deathdroid (ještě v origo krabičce) a jeden box Shock troopers (velitel, LMG, kapitán a 4 obyč) - ještě v origo fólii, nerozbalené. Jak Deathdroida tak box Shock trooper bych prodal každé za 500. Kdo by koupil všechno, přidám zdarma 6 agentů Cartelu (Nick Michaels a k tomu těchto 5 nebarvených https://66.media.tumblr.com/7be43adcb96 ... 1_1280.jpg )

Ideálně piště na jan.dostal@metrostav.cz
pojitin
Sacristian
Sacristian

Hraji: Mishima, Černá legie

Re: Armáda Cybertronic

Příspěvekod pojitin » čtv 11. dub 2019 22:13:11

Níže ještě přikládám real foto. S odstupem času ještě update ceny, kdo vezme armádu, dostane toho druhého Deathdroida a box Shock troopers zdarma k tomu (3.000,- za vše co je na fotkách).
V květnu to půjde na Ebay

Obrázek
Obrázek
pojitin
Sacristian
Sacristian

Hraji: Mishima, Černá legie

Zpět na Nabídka