Pojitin - projekty

Moderátor: Dexxi

Re: Pojitin - projekty

Příspěvekod pojitin » ned 17. úno 2019 11:48:51

Landreth píše:A ten "výroční" model je teda zajímavý. Na první pohled jasný Crimson Devil Leader https://shop.princeaugust.ie/tg9926pb-warzone-mishima-crimson-devil-leader-figures/, ale má větší rohy, střapec na kataně a nohu má na ducalské hlavě... není jenom přeskulptěný?

Preskulpteny neni, je to origo, ma cejch a je celocinovy, zadne upravy greenstufem a tak. Lisi se nejen strapcem na katane, ale i na hlave, paskem, rohy, nema hranate narameniky ale protahle, stoji na hlave a par detailu dalsich, jako jine naloketniky atp. A byla k nemu i takova vlajka cinova, tu jsem vyhodil. Uz tenkrat mi prisel zvlastni, ale tak nejak hezci nez ten puvodni. Prave proto by me zajimalo, jestli takovych figurek je vic.
pojitin
Sacristian
Sacristian

Hraji: Mishima, Černá legie

Příspěvekod Landreth » ned 17. úno 2019 12:12:23

Fakt je celý z kovu? Zajímavé. Můžu tu tvou fotku nahodit na facebook, třeba bude někdo vědět (občas se tam vyskytnou zajímaví lidi i tvůrci - např. poslední dva dny tam je aktivní týpek, co vymyslel bodovací systém pro UWZ - třeba bude někdo vědět).
Landreth
Initiate
Initiate

Hraji: Imperial/Demnogonis/zas Imperial/Cartel?

Příspěvekod pojitin » ned 17. úno 2019 12:39:50

Pokud se ti chce, samozrejme muzes. Je to hezky model, buhvi jak vznikl, ale at je to jak chce, jsem rad ze ho mam, i kdyz paragany prakticky nehraju kvuli tomu jak jsou drahy
pojitin
Sacristian
Sacristian

Příspěvekod Landreth » úte 05. bře 2019 19:02:23

Hele, nakonec jsem moc nepochodil - většina lidí na model kouká podobně překvapeně jak my, objevil se jen jeden týpek, který říkal, že to je prý nějaká "reedice" původního velitele Crimsonů, protože ten starý byl moc podobný jako obyč vojáci.
Landreth
Initiate
Initiate

Hraji: Imperial/Demnogonis/zas Imperial/Cartel?

Příspěvekod pojitin » stř 06. bře 2019 11:48:41

Landreth píše:Hele, nakonec jsem moc nepochodil - většina lidí na model kouká podobně překvapeně jak my, objevil se jen jeden týpek, který říkal, že to je prý nějaká "reedice" původního velitele Crimsonů, protože ten starý byl moc podobný jako obyč vojáci.

Díky za Info. Te uvažované reedici by se dalo možná i věřit, už když jsem ho tenkrát kupoval prodejce tvrdil, že je to nějaká alternativní figurka k tomu veliteli, ale že je to ofiko, takže možná to opravdu vytvořili a jenom neuvedli na trh.
pojitin
Sacristian
Sacristian

Předchozí

Zpět na Projekty