Landrethovy marné pokusy

Moderátor: Dexxi

Re: Landrethovy marné pokusy

Příspěvekod Landreth » úte 09. led 2018 16:55:26

Dík!

Mám rozpracované první nemrtváky (kadavery), tak je tu zkusím hodit. I když to tu trochu umřelo, třeba se najde někdo, kdo mi to posoudí. Jestli to vypadá jako zombík, co na tom vylepšit nebo jestli nevybrat jinou barevnou kombinaci... Každý je nabarvený jinou barvou kůže (zleva Army Painter Necrotic Flesh, Army Painter Skeleton Bone, Vallejo Model Colour Medium Skintone, Vallejo Model Colour Basic Skintone), první tři mají čtyřbarevný wash (modrá, fialová, sépiová a zelená), poslední má jen fialový. Zatím jsem je ještě nestínoval...

Obrázek

Obrázek
Landreth
Sacristian
Sacristian

Hraji: Imperial/Demnogonis/zas Imperial/Cartel?

Příspěvekod Scorpion » stř 10. led 2018 18:07:07

Zatím moc pěkný. Nejvíc povedenej je ten druhej zleva. Ten úplně vpravo už je trošku úlet. Ale dohromady to bude dobrý :)
Scorpion
Capitol Doomtrooper
Capitol Doomtrooper

Hraji: Capitol

Příspěvekod Landreth » stř 10. led 2018 19:48:21

Teď ještě musím vymyslet, jak to vystínovat... nějaké zesvětlení snad problém nebude, horší to bude se ztmavením. A ten pravý měl být pokus oživeného čerstvě mrtvého, čili bledý, jen trochu do fialova. Ale není to asi úplně šťastná barevná kombinace (teda, nemluvě o tom, že ten model sám o sobě spíš odpovídá pěkně rozleželé mrtvole)
Landreth
Sacristian
Sacristian

Příspěvekod Para_Spoon » stř 07. úno 2018 22:59:07

První dva z levé strany jsou great.
Jinak na těch Blood Berets musím ocenit ty Denison Smocky, geniální :twisted: :twisted: jen tak dál...
Para_Spoon
Initiate
Initiate

Hraji: Imperiál/Mishima

Příspěvekod Landreth » sob 10. úno 2018 10:39:54

Dík! Toho fialového Cadavera jsem přejel tmavě šedým washem, není už tak zářící, ale furt to není ono. Asi si seženu světle šedý wash...
Jinak zrovna experimentuju trochu s trencherama, snažím se zvolit barevné schéma takové, aby barva pancířů odpovídala mé standardní barvě pro IDMF (čili co mají reguláři). Pak uvažuju nad schématem pro Golden Lions. A nasprejoval jsem základ pro Demnogonise. No, práce nad hlavu :twisted:
Landreth
Sacristian
Sacristian

Příspěvekod Landreth » úte 13. bře 2018 20:45:40

Důkaz, že to s Demnogonisem myslím vážně. První dva oddíly Last Ritesman jsou připraveny šířit nákazu!

Tlupa
Obrázek

Celkový pohled na barevná schémata
Obrázek

Trochu detailnější pohledy
Obrázek

Obrázek

Pohled na podstavečky
Obrázek

Jen pár slov k barvení - použil jsem poprvé speciálky od Citadel - barvu koroze, rzi (všechny aplikované na víceméně všechny kovové části Last Ritesmanů), krve (maj to dva na hlavách), hnisu (ti dva stejní to mají na hlavách, všichni na spárech, někteří i na svalech) a popraskané země (podstavečky). Se všema barvama se dělalo úplně snadno v pohodě, naprostá spokojenost a těším se na další využití na ostatních Demnogonisových přisluhovačích :twisted:
Landreth
Sacristian
Sacristian

Příspěvekod Landreth » pon 16. dub 2018 21:03:39

Tak přišel opět čas pochlubit se novými modely... Demnogonisovy síly utěšeně rostou :twisted:

Nejprve hotoví Kadaveři

Obrázek

Obrázek

Spawn of Demnogonis
Překvapivě nádherný model. Na první pohled se mi nelíbil, ale na druhý jsem unešen z množství detailů, barví se jedna radost. Na prvoediční model dost úkaz.
Obrázek

Obrázek

Všichni pohromadě

Obrázek

Opět jsem nešetřil korozí ani rzí, krev i hnis se taky uplatnily... a jsem s tím náramně spokojen, dává to příjemný šmrnc těm modelům.

A aby to nevypadalo, že jsem rezignoval na milovaný Imperiál, tak jsem využil zásoby plasťáku od Scorpa a nastřelil si tři barevná schémata pro ISC Gendarmes.
Obrázek

Obrázek

Všechny varianty mají zelený pancíř, který je pro moje síly IDMF typický. Modely mají sice přilbu, ale mám v plánu finální modely osadit hlavami s baretem, proto tyto mají jinou barvu než zelenou.
Pár slov ke schématům:
Ten vlevo je politicky nejkontroverznější, inspirován nechvalně známými britskými jednotkami Black and Tans, které řádily v Irsku po konci první světové války. Pokud bych někdy nějakou haluzí hrál proti Irovi (nebo se nějaký nachomýtl do BlackOilu), a vytáhl bych tohle schéma, asi bych dostal přes hubu. Ale schéma to je povedené, hodí se ke zbytku armády, byť hrozí příliš velká podobnost...
Ten uprostřed je variace na klasické imperiální schéma Her Serenity's Life Dragoons: Young Guard. Trochu komiksové, ale sedí hezky do světa Mutant Chronicles. Armádu to ale asi barevně rozbije.
Ten vpravo je inspirován britskými protiteroristickými oddíly, které mají takové šedé mundury. Oproti předchozímu pěkně decentní, ale možná bude kopírovat Grey Ghosta, kterého chci udělat podobně.

Na závěr pro srovnání s některými dalšími modely mé armády
Obrázek

Jsem zvědavý na vaše názory, protože fakt nevím, jaký motiv vybrat...
Landreth
Sacristian
Sacristian

Příspěvekod Scorpion » úte 17. dub 2018 8:25:30

Supr Landrethe. Demnogonis paráda a taky oceňuji barevné pokusy se schématy. Za mě volím schéma vlevo, ale já jsem ujetej do béžové :-)
Scorpion
Capitol Doomtrooper
Capitol Doomtrooper

Hraji: Capitol

Příspěvekod Landreth » stř 25. dub 2018 20:22:29

Díky za názor! Nejspíš to levé schéma nakonec fakt vyhraje, ale pokud budu dělat druhý oddíl, tak ho udělám asi v prostředním schématu. Bude to pěkně ladit s Golden Lions :)
A ještě jednou díky za reguláry, přišli vhod
Landreth
Sacristian
Sacristian

Příspěvekod Landreth » čtv 10. kvě 2018 21:38:25

Brňáci už viděli, ale třeba sem zabloudí někdo jiný...

Druhý Spawn of Demnogonis
Obrázek

První Razid
Obrázek

Centurion (pojmenovaný Eddie po maskotovi Iron Maiden, nabarvený do metalova včetně některých prvků předlohy :twisted: )
Obrázek

Obrázek

Obrázek

A na závěr ISC Gendarmes, udělaní z regulárů pomocí hlav z Puppetswar
Obrázek

Tady jsou líp vidět jejich podstavečky - u kulometčíka je otisky boty, voják vedle stojí u dělostřeleckého kráteru
Obrázek
Landreth
Sacristian
Sacristian

PředchozíDalší

Zpět na Projekty