Databaze Warzone

Všeobecná diskuze o Warzone

Moderátor: Dexxi

Re: Databaze Warzone

Příspěvekod Lukke » stř 15. led 2020 15:38:02

To vypada super - jeste dokopat Scorpiona nebo Dexiho aby nafotili sve vymaznele modely - a bude to jeste o uroven vys!
Lukke
Necromagus
Necromagus

Hraji: Dark Legion

Příspěvekod Mortimer » stř 15. led 2020 17:16:31

Grynca píše:Jinak Ondra se zavázal připravit Bauhaus, Landreth Imperiál a já se asi teď podívam na ten frontend a nějáký rozcestníky, ať už to má jakousi formu. Potřeboval bych nějákýho znalce modelů z Mishimy, aby se daly začít přidávat obrázky.

Já ti sjedu Bratry, jestli budeš chtít ;)
Obrázek
Mortimer
Necromagus
Necromagus

Hraji: Bratrstvo 2nd Directorate

Příspěvekod pojitin » čtv 16. led 2020 17:22:53

Grynca píše: Potřeboval bych nějákýho znalce modelů z Mishimy, aby se daly začít přidávat obrázky.

Jestli přijedeš příští víkend do Kolína na hraní, tak tam Mishimu budu sebou mít, mám ji komplet až na Ronin GL (dávat litra za jednu figurku se mi fakt nechtělo, ale obrázek je tady (je to ten vpravo dole) https://www.ebay.com/itm/Target-Games-W ... SwVtZaSDAN )
pojitin
Sacristian
Sacristian

Hraji: Mishima, Černá legie

Příspěvekod Grynca » sob 18. led 2020 23:21:22

To vypada super - jeste dokopat Scorpiona nebo Dexiho aby nafotili sve vymaznele modely - a bude to jeste o uroven vys!

Na tom zapracuju. Ale nejdriv bych rad dotahl do konce ten zaklad.
Já ti sjedu Bratry, jestli budeš chtít

To by bylo super. Poslal bych ti soubor kde je ukazany jak to ma vypadat (predevsim poradi sloupcu). Treba ten Bauhaus co sem pripravil Ondrovi. Treba mailem?
Jestli přijedeš příští víkend do Kolína na hraní, tak tam Mishimu budu sebou mít, mám ji komplet až na Ronin GL.

Jo do Kolina jedu. Jde mi hlavne o to, ze nevim jaka figurka predstavuje jakou jednotku. Neco si samozrejme najdu, ale jestli to bude dobre to nevim. Jinak na tom ebay to neni za litr. Teda ono to asi na litr vyjde s postovnym, ale neco by si urcite zvladl potom prodat. Minimalne ja bych vzal toho kapitana sunset striker.

Jinak poladil jsem trochu vizual, aby to nejak vypadalo. Nejsem graficky designer, tak nebudu delat zadne kudrlinky. Navic mam rad jednoduchy a strohy design a uprednostnuju prehlednost. Zkusil jsem barevne odlisit jednotlive "frakce" u korporaci, ktere by se nemeli kombinovat. Prosim napiste mi co si o tom myslite. Mam trochu strach, aby to nebylo na ukor prehlednosti. Ale zase se mi libi, ze si clovek muze naklikat armadu a pak treba vytisknout a hezky se mu odlisi zaklad od specialu. Taky jsem pridal rozcestnik a index. Uz neni potreba vypisovat korporaci do adresy. Neoptimalizoval jsem to nijak zvlast pro vsechny prohlizece, ale vim, ze starsi verze muzou mit s nekterymi vecmi problem. Tak to vyzkousejte.

Kód: Vybrat vše
warzone.commandzone.cz
Grynca
Acolyte
Acolyte

Hraji: Capitol

Příspěvekod Mortimer » ned 19. led 2020 10:25:19

Grynca píše:
Já ti sjedu Bratry, jestli budeš chtít

To by bylo super. Poslal bych ti soubor kde je ukazany jak to ma vypadat (predevsim poradi sloupcu). Treba ten Bauhaus co sem pripravil Ondrovi. Treba mailem?

Jasný, pošli :)
Obrázek
Mortimer
Necromagus
Necromagus

Hraji: Bratrstvo 2nd Directorate

Příspěvekod Grynca » stř 22. led 2020 15:41:55

Přidán Cybertronic
Kód: Vybrat vše
http://warzone.commandzone.cz/cybertronic.php

Prosím zase o kontrolu. Nevím co znamená A.I. 3+, 2- atd. a u Shock Trooper GL jsem vůbec nepochopil jak mám formátovat jeho SR a MR. Jinak ty hvězdičky tam jsou perfektní. Takhle to udělám i u ostatních. Nějáké modely už jsem tam dal, ale potřeboval bych vědět, co vůbec nikdy nevyšlo a tudíž neexistuje. A nemyslím to, co sice neexistuje, ale používá se na to jiný model (např. prvoediční Chasseurs pro People volunteers). Myslím tím, co fakt model nemá žádný a má dostat červený křížek. To teda stejný i pro Mishimu.
Grynca
Acolyte
Acolyte

Příspěvekod Grynca » stř 29. led 2020 22:41:41

Tak lehky update situace.
Capitol je komplet bez otazniku. Jeste par obrazku poladim a povazuju ho za hotovy.
Diky Mortimu mam slusne rozjete Bratrstvo. Pocitam, ze do konce tydne dame dohromady komplet modely.
Potreboval bych doplnit Cyber a Mishimu (modely). Stale tam mam par otazniku a nevim jak to pojmout.
Cartel je nejspis hotov (tam neni moc co resit). Ale Scorp mi ted poslal nejaky modely Mishima Doomtrooperu. Jestli je to ofiko, tak mozna budou i dalsi??
Imperial a Bauhaus stale ceka na Ondru a Landretha. Asi uz to tam doplnim sam.
Z cerny mam strach, protoze je toho tam mrte a vubec tomu nerozumim.
Kmeny by byly dalsi logicky krok, ale pokud o ne neni eminentni zajem, posunu je na "potom".
Zacnu pripravovat galerii, at si muzete prezentovat vase vytvory. Po tom, co sem videl nektere modely v Koline si to vetsina z vas dost zaslouzi.
V dlouhodobem hledisku zacnu psat nejaky army builder.

Prosim o pripominky a pokud to nekdo z vas pouziva, tak prosim i o vychytavani drobnych chyb (spatny zavorky, divny znaky atd.)
Grynca
Acolyte
Acolyte

Příspěvekod Scorpion » čtv 30. led 2020 1:18:47

Skvělá práce. Na ten Kyber se mrknu.
Scorpion
Capitol Doomtrooper
Capitol Doomtrooper

Příspěvekod Dexxi » čtv 30. led 2020 8:52:20

Výborná práce.

Co se týká zkušenosti z používání, tak se k tomu rád vyjádřím, ale nechci, aby to vyznělo jen jako kritika. Je důležité, aby jsi rozhodl, zda jde pouze o databázi tzv. na doma, a nebo zda tě zajímá i postřeh, pokud to někdo (já) používá přímo při hře. Jak je to tedy myšleno? :)
Triple Canopy Praha :-)
Jakub Krejza
areanikita.cz
tel.: 604 131 333
dexxi86er@gmail.com
triple.canopy.praha@gmail.com

,,still shot, be save,,
Dexxi
Reaper of souls
Reaper of souls

Bydliště: Praha 10, Zahradní město [Capitol], kontaktní údaje v podpisu
Hraji: Capitol - ortodoxně dle U.S.Army/Navy :)

Příspěvekod Lukke » čtv 30. led 2020 13:01:51

S Cernou legii klidne pomuzu ...
Lukke
Necromagus
Necromagus

Hraji: Dark Legion

PředchozíDalší

Zpět na Otevřená diskuze