Brno - herní srazy

Pravidelné hraní, akce, turnaje, ligy

Moderátor: Dexxi

Re: Brno - herní srazy

Příspěvekod Briza » úte 11. čer 2019 23:27:54

[quote="ovsik"]Ahoj, jelikoz jsem z Trebice, tak by se dalo neco vymyslet.
A jak to vidis casove, dokdy na stavbu budes jezdit? v cervenci tam jeste budes?

Pripadne se da hrat v Trebici ve skautske klubovne, prespani taky neni problem,
ale to je pro vsechny asi trochu z ruky :D ..

čau, tak to se neboj, budem rádi když to do konce října doděláme. V listopadu tam ještě furt to zařízení staveniště bude.

Co se Třebíče týče, mám to 60 km, takže to by se dalo. Z Brna je to skoro stejně, akorát z Práglu je to o 100 km víc. Romík má tuším káru, tak minimálně brňáci by mohli dorazit, co?
Až na drobné vyjímky můžu kteroukoliv středu...
Briza
Necromagus
Necromagus

Příspěvekod ovsik » úte 18. čer 2019 7:14:16

Briza píše:čau, tak to se neboj, budem rádi když to do konce října doděláme. V listopadu tam ještě furt to zařízení staveniště bude.

Co se Třebíče týče, mám to 60 km, takže to by se dalo. Z Brna je to skoro stejně, akorát z Práglu je to o 100 km víc. Romík má tuším káru, tak minimálně brňáci by mohli dorazit, co?
Až na drobné vyjímky můžu kteroukoliv středu...

Ok, to zni dovbre, muzu si naplanovat na stredu 10.7. navrat autem z prahy, a pri te prilezitosti by se teda dalo zahrat...

Pripadne v trebici by to nebyl problem asi zadny den od 8.-11.7. :D

Do brna se cerven, cervenec nejspis nedostanu..
ovsik
Acolyte
Acolyte

Hraji: Muawijhe, Demnogonis, Brotherhood

Příspěvekod Landreth » ned 14. črc 2019 18:34:56

V pátek jsme dali po dlouhé době nějakou serióznější hru, tentokrát se Scorpem. Hodím tady pár slov (něco jako report), ať fórum trochu ožije.
Hra byla klasika 600 bodů, dohled 18 palců, vyvražďovačka. A hned na úvod řeknu, že jsem prohrál :D Neměl jsem úplně ideální armádů, měl jsem tam dva oddíly ISC Gendarmes, jedny trenchery, kapitána trencherů, grey ghosta, Zlaté lvy, Murdocha a jedno VELKÉ překvapení (pokud Scorp nahraje fotky, uvidíte). Takže proti Scorpovým assault mariňáků s kulometem a kapitánem, freedom brigádě, Purple Sharkovi, Del Torresové, plukovníkovi a paragánům s kulometem jsem měl se svými samopaly na přecejen otevřenější mapě poněkud problémy. Taky jsem, jak je dobrým zvykem, nevyhrál ani jednu inic, a tradičně špatně mi padaly kostky na armor save, zatímco Scorp celkem skládal.
A nějaké rychlé náhodné postřehy ze hry: rozhodující bylo to, že Scorpion celkem pěkně opevnil jeden barák s assaulťákama, které jsem nemohl za celých těch pět kol z toho baráku dostat, a to ani s pomocí velkého překvapení. Zlatí lvi pomřeli celkem rychle a nic moc nenadělali (zajímavý byl akorát wound, který jeden Zlatý lev z čekačky vzal Purple Sharkovi). Murdoch na pravém křídle umřel hrozně rychle, vyběhl jsem s ním zabít seržanta freedom brigády, a pak ho rozstřílel Purple Shark, který se na tohle křídlo operativně přemístil. Grey Ghost mu na tom samém křídle nenadělal žádné ztráty, ale aspoň překvapivě vydržel skoro celý tah palby Purple Sharka, který tak nemohl řešit oddíl ISC, jednoho zlatého lva a kapitána trencherů, kteří zde byli taky. Na levém křídle pomřeli trencheři na paragány, kvůli prohrané inic si nestihli ani pořádně vystřelit (ale zas aspoň jeden z nich téměř ustál všecky tři akce palby lehkého kulometu. Alespoň je ISC zde trochu potrápili a dva zabili.
Hrdinou dne na mé straně se tak stal kapitán trencherů, který téměř sám (až na zmíněný výstřel Zlatého lva z čekačky) ustřílel Purple Sharka, a přežil do konce (spolu se seržantem Zlatých Lvů a dvěma ISC). Scorpovi přežili dva paragáni, jeden freedom brigadista, tuším dva assaulťáci, jejich kapitán, plukovník a Del Torresová. Takže i když jsem tahal za kratší konec, přecejen to bylo nakonec celkem vyrovnané.
Landreth
Sacristian
Sacristian

Hraji: Imperial/Demnogonis/zas Imperial/Cartel?

Příspěvekod Scorpion » pon 15. črc 2019 15:02:01

Odkaz na album:
https://photos.app.goo.gl/G5oey9ESShQauDPLA
Díky Landrethe za supr report. Pro upřesnění, to Landrehtovo překvapení nakonec dorazil plukovník svou brokovnicí.
Ještě dodám, že v pátek jsem s Landrethem domluvenej na další Warzone. Tak nebuďte takový lemry a dojděte taky.
Scorpion
Capitol Doomtrooper
Capitol Doomtrooper

Hraji: Capitol

Příspěvekod Scorpion » sob 20. črc 2019 9:58:17

Pár fotek ze včerejší akce:
https://photos.app.goo.gl/C42UcnGSbXXmmDw18
- dohled 9", Demnogonish vs. Capitol Ground
- fotky s kostkami na iniciativu od sebe oddělují kola (moje kostka černá a jednou modrá, Landrethova červená a jednou zelená)
- celou dobu to vypadalo, že bych mohl vyhrát, nakonec se však razid ukázal jako největší tvrdák a 12 výstřelů žraloka v optimální vzdálenosti bez krytu a bez pohybu ustál jen s jedním šrámem
- poslení 3 fotky demonstrují Landrethovu vítěznou taktiku
- bitvu jsem si skvěle užil, byl to napínák až do konce a v podstatě si čistě střelecký Kapitol na 9" nevedl zas tak špatně
Scorpion
Capitol Doomtrooper
Capitol Doomtrooper

Příspěvekod Landreth » sob 20. črc 2019 21:00:48

A já přidám pohled ze strany shnilého masa.
Předně, byť byly podmínky boje domluveny dopředu, Kapitol hrubě podcenil přípravu a nasadil střeleckou armádu... ale na druhou stránku je pravda, že k bojům zblízka moc často nedocházelo, většinu zabitých i na straně zombíků měly střelné zbraně.
Do boje jsem nasadil na obou křídlech Kadavery se Spawnem, prostředek tvořil Centurion, Razid a jedni Last Ritesmani. Prostor mezi oběma křídly a středem vždy kryl oddíl Last Ritesmanů a nefarit (nebo Shekral). Kapitol měl z mého pohledu zleva kapitána lehké, lehkou pěchotu, Purple Sharka, Martian Banshee, na středu těžkou pěchotu, kapitána těžké a infantry majora, pravé křídlo kryla Freedom Brigáda a kapitán Martian Banshee. Můj plán spočíval v tom mít silný střed, křídla měly krýt "střelečtí" kadaveři.
První kolo bylo o přibližování, ve druhém kole se začali na obou křídlech přestřelovat kadaveři s kapitolcama (lehkou nebo freedom brigádou). Dva Last Ritesmani na středu zkoušeli ztečnout vysunutého kapitána těžké, téměř jim to přes hromadu čekaček celého oddílů těžké a majora vyšlo, ale vždycky poslední možná čekačka je zabila. Zásadní věci se děly nalevo, kde Purple Shark a martian banshee začali terorizovat Last Ritesmany (dva zabili) a Shekrala (vzali dva woundy).
Ve třetím kole sice vyhraná inic, ale dva zbylí last ritesmani nalevo nebyli schopni zabít ani jednoho martian banshee, díky čemuž byli zavázaní, takže následně Purple Shark mohl rozstřílet Shekrala a kadavery, zůstal zde jen Spawn. Jako odplata se začal probouzet druhý oddíl kadaverů, budoucí hvězdy celé hry. Podařilo se jim sestřelit tři freedom brigadisty (z jednoho se následně stal požehnaný legionář), a vzali wound kapitánovi martian banshee, který zpanikařil, stejně jako zbylí dva freedom brigadisti. Pak probíhaly nějaké close combaty a přestřelky, poumíralo dost last ritesmanů (včetně těch zavázaných u Martian Banshee), ale podařilo se jednomu na středu zabít freedom brigadistů a udělat z něj zombíka. I když jsem tedy měl dílčí úspěchy, nevypadalo to vůbec dobře.
V dalším kole pokračovala krasojízda oddílu dvou kadaverů, blessed legionnaire a Spawna - zabili kapitána Martiana Banshee (stal se z něj další Blessed Legionnaire) a vzali život majorovi. Jinak začal pomalu úřadovat razid, který zabil seržanta těžké, ale začal jsem ho stahovat víc napravo, zůstal tam sám proti lehké pěchotě včetně kapitána, oddílu martian banshee, purple sharkovi. Na středu proběhly jatka mezi nefaritem, kapitánem těžké, oddílem těžké a last ritesmany, výsledkem byly hrozné ztráty na obou stranách, které přežil jeden last ritesman, nefarit se dvěma woundy a dva vojáci těžké pěchoty. Z kapitána těžké pěchoty se jednomu last ritesmanovi podařilo udělat zombíka. Situace se vyrovnala, čekala rozhodující inic.
Páté kolo a prohraná inic, ale proběhla ta neslavná akce purple sharka, který nezabil razida, byť měl hromady výstřelů. Pravda, především kvůli tomu, že Scorpovi přestaly padat kostky a téměř se netrefoval. Zato oddíl s kadavery se příjemně rozrůstal, zabili majora, stal se z něj zombík. Podařilo se pak ustřílet (asi razidem) nějaké martian banshee, těžká přestala existovat a razid zpanikařil kapitána lehké.
Šesté kolo, vyhraná inic a nefarit, dávajíc rozkaz last ritesmanovi, se představuje před hlavně Purple Sharka, a zabíjí s pomocí blessed legionáře kapitána lehké. Purple shark následně zabíjí nefarita a blessed legionáře. Razid bere dva woundy purple sharkovi, který panikaří, last ritesman ztečuje neúspěšně seržanta lehké, oddíl kadaverů, rozrostlý o tři blessed legionáře se přisouvá blíž.
Sedmé kolo, vyhraná inic, razid sestřeluje purple sharka, seržant lehké zabíjí last ritesmana, kadaveři ustřílejí vojína lehké a naposled spawn of demnogonis zabíjí seržanta lehké a dělá z něj legionáře. Konec a hry a moje zombie armáda si na třetí pokus připisuje první vítězství.
Celkově to byla zábavná hra, začátek byl tragický, kostky nedržely (na armor jsem házel špatně celou hru, jen inic mi na mé poměry částo vycházela), zato Scorp co potřeboval, hodil. Od půlky hry se to vyvažovalo, což názorně ukazoval Purple Shark se svou muškou nebo nefarit, který třikrát zregeneroval. Za celou hru se mi podařilo vytvořit solidních šest nebo sedm blessed legionářů (Last Ritesmany a Spawnem, nefarit svým chrličem myslím neoživil ani jednoho) a i když razid podržel, nejvíc mě bavil právě flankující oddíl Spawna, který pozabíjel dobrých 7-8 kapitolců a rozšířil své řady o finální počet 4 legionářů). A to byla asi největší chyba Scorpa, který neměl moc kryté své levé křídlo (v zásadě jen tři freedom brigadisti a kapitán martian banshee), takže tudy mohli kadaveři pěkně proběhnout a rozšířit své řady.
Ale je pravda, že kdyby nasadil Scorp sunsety a plamenomety, asi by to byla krutá prohra. I když teda, hlavně ze začátku mě pěkně střílel, a kdyby ho podržel Purple a zabil razida, tak to vyhraje.
Naposledy upravil Landreth dne sob 20. črc 2019 21:06:01, celkově upraveno 1
Landreth
Sacristian
Sacristian

Příspěvekod Landreth » sob 20. črc 2019 21:02:48

A kdyby náhodou, tak příští středa/čtvrtek by mohla být další hra
Landreth
Sacristian
Sacristian

Příspěvekod Drung » ned 21. črc 2019 11:06:31

Jsem rád že po dlouhé době se zase něco hrálo! Středu a čtvrtek mám zatím volnou, takže bych se určitě přidal ;)
Ondra Čmelák
cmelak.ondrej@gmail.com
774 965 146
Drung
Acolyte
Acolyte

Hraji: Bauhaus

Příspěvekod Scorpion » ned 21. črc 2019 19:39:56

Díky za super reporty Landrethe, na přístí týden se samozřejmě přidám. Doufám že nezůstanem osamocení a budeme snad i sudí počtem! :D
Scorpion
Capitol Doomtrooper
Capitol Doomtrooper

Příspěvekod Landreth » pon 22. črc 2019 19:17:48

No Martin to rovnou skrečnul, tak to teď visí na Ovsikovi... snad to klapne :D
Landreth
Sacristian
Sacristian

PředchozíDalší

Zpět na Města, Místa, Akce