Imperiál

Diskuze nad pravidly, tvorba nových doplňků a vlastních pravidel

Moderátor: Dexxi

Imperiál

Příspěvekod Landreth » ned 03. čer 2018 14:20:00

Tak, a po Honzovi se přidám i já se svou trochou do mlýna (byť především díky Scorpionovi).

Nějaké velké změny zatím nechám být (líbila by se mi levná elita s kvalitním armorem a střelbou, nějaký ten individuál a medik :D ), začnu spíš jednotlivými úpravami, opět tedy pod vlivem Scorpiona, který se nad danou jednotkou pozastavoval dvakrát za sebou.
Jedná se o Dunsirn Hunters, kteří jsou možná poněkud dražší, vzhledem k tomu, že mají nepříliš pravidelně využitelné ability... já tedy s nimi ještě ani jednou nespotoval, a jednotek, potažmo soupeřů, proti kterým bych to mohl využít, není moc, spíš naopak. Asi by stálo za to je o bodík zlevnit a možná jim přidat armor (nebo rc či mv?).
Docela vysoká je i cena snipera (byť ten je obecně drahý u infiltrátorů). Přesto, jestli bych si měl za 40 bodů vybrat infiltračního snipera, vybral bych si ranger snipera, který má vyšší armor, vyšší pohyb, lepší CC (do kterého se dle mě infiltrátoři nemají zas takový problém zamotat) a na současné mapy rozhodně lepší sniperku. Výhoda dunsirna je jen v tom lepším spotu (a že bych spíš hledal obyčejnými vojáky než sniperem) a vyšším ld...

Pak se ještě ve čtvrtek zmiňoval Charles, kterému by asi neškodila ld 15 (detail, ale potěší), a asi poněkud nesmyslně má vyšší CC než RC, který má na úrovni "pouhých" Black Beret vojínů a horší, než třeba blood beret nebo golden panthers vojíni. (Byť i tohle je spíš změna kosmetická, na moje kostky by potřeboval RC tak 15 :D )
Landreth
Sacristian
Sacristian

Hraji: Imperial/Demnogonis/zas Imperial/Cartel?

Zpět na Pravidla