Nemecke stranky

Místo kde sehnat nebo prodat figurky, domluvit se na společných objednávkách, atd.

Moderátor: Dexxi

Nemecke stranky

Příspěvekod Hunterer » čtv 05. bře 2009 1:23:28

Cauky vsichni... narazil jsem na nejaky nemecky web (asi ho budete vsichni znat). Ale tak jsem se na to dival (neumim vubec nemecky) a maji tam moc pekne sady modelu, ktere se predtim museli skupovat po blistrech. Nicmene ceny tam maji relativne nadsazene, ale tech par kacek mi za to stoji, pokud tam maji to, co je v nabidce. Nicmene, co je trosku problem, tak aktualnost stranek. Posledni update webu maji nekdy z konce 07, tak me jenom zajima, jestli jeste funguji. No, ale to je prave problem a duvod, proc to sem vypisuju. Neumim nemecky. Nemuzete jim nekdo prip. kouknout na web, jestli tam neni zminka o tom, ze jsou uz mimo provoz nebo tak neco?Mohli bychom tam udelat nejakou objednavku. S PA je to pruda, podle toho, co psal Lukke, tak jestli to neni treba novy zdroj. Navic tam maji dost zajimave figurky a pokud by byl web alespon trosku aktualni, tak by se tam dali sehnat treba i veci, co uz jinde nejsou.

No nic. Se divam, ze jsem se trosku nechal unest. Tady je link na zminovany web:

http://www.chronopia-deutschland.de/war ... op_alt.php

Pokud to uz znate a vite neco aktualnejsiho nez ja, tak se omlouvam za spam.
Hunterer
Initiate
Initiate

Hraji: Warzone/Warmachine/Infinity/Malifaux

Re: Nemecke stranky

Příspěvekod Mortimer » čtv 05. bře 2009 4:20:38

Bohužel, teď jsem an to koukal a všechny obchody jsou zrušený a nelze už nic nakupovat....Skončili spolupráci jak s Excelsiorem (pochopitelně) tak s Edgem (neznám)...
Obrázek
Mortimer
Necromagus
Necromagus

Hraji: Bratrstvo 2nd Directorate

Re: Nemecke stranky

Příspěvekod Hunterer » čtv 05. bře 2009 4:24:00

Mortimer píše:Bohužel, teď jsem an to koukal a všechny obchody jsou zrušený a nelze už nic nakupovat....Skončili spolupráci jak s Excelsiorem (pochopitelně) tak s Edgem (neznám)...

OK, tak diky za info... bylo by pekne, kdyby to jeste ficelo :-)
Hunterer
Initiate
Initiate

Hraji: Warzone/Warmachine/Infinity/Malifaux

Zpět na Burza