Wales

Místo kde sehnat nebo prodat figurky, domluvit se na společných objednávkách, atd.

Moderátor: Dexxi

Wales

Příspěvekod Mortimer » stř 11. lis 2009 16:29:49

Jen dotaz na pražáky, pak se to tady může rovnou smazat - nezkoušeli jste někdo nakupovat figurky ve Walesu? Na internetu jich pár mají, včetně takové perly jako je tekron...
Obrázek
Mortimer
Necromagus
Necromagus

Hraji: Bratrstvo 2nd Directorate

Re: Wales

Příspěvekod Wolverin » stř 11. lis 2009 20:41:03

Jo, už to bude nějakej ten rok zpátky. A to přímo u nich v krámu - tenkrát ještě na bří. synků dneska sídlej tušim jinde
Wolverin
Destroyer
Destroyer

Hraji: Bauhaus

Příspěvekod cptShot » čtv 12. lis 2009 2:27:33

jeden walles (v rukách nových majitelů) sídlil tam co ten starej, tedy na zastávce tram Nuselská radnice. Jestli tam sou porád...? Druhej, tedy antikvariát v držení původních majitelů Wallesu sídlí stále mezi nám. bří synků, ale a zastávkou Otakarova. Je to na té hlavní ulici, co jezdí tramvaje 11 a 18. Nikdy jsem u nich osobně nenakupoval, ale jestli jsem to dobře pochopil, ty figurky mají (jestli je mají :mrgreen: ) v držení oni.
cptShot
Necromagus
Necromagus

Hraji: Imperialního Rimmera;)

Příspěvekod Dexxi » čtv 12. lis 2009 8:32:51

Ten obchod u Nuselské radnice zrušili a sortiment sdružili s tím antikvariátem na Otakarce :) Samozřejmě jsem tam dříve nakupoval a pokoušel jsem se i nyní (cca 4 měsíce). Má to háček a tím je jejich neochota! Blistery mají naházené někde ve skladu v krabicích a za cca měsíc se mi nepodařilo nikoho z prodejců (ani šéfa, jež je zaměstnancem radnice) donutit, aby to roztřídily dle svého ceníku pro prodej. V současnosti, když tam přijdete, tak odpověď, které se dočkáte je, cituji: "bohužel to nemáme seřazeno podle čísel, v nejbižší době to setřídíme a zeptejte se za týden". Výsledek jejich snažení je popsaný výše a ten trvá dobrých půl roku. Asi nechtějí kšeft...
Triple Canopy Praha :-)
Jakub Krejza
areanikita.cz
tel.: 604 131 333
dexxi86er@gmail.com
triple.canopy.praha@gmail.com

,,still shot, be save,,
Dexxi
Reaper of souls
Reaper of souls

Bydliště: Praha 10, Zahradní město [Capitol], kontaktní údaje v podpisu
Hraji: Capitol - ortodoxně dle U.S.Army/Navy :)

Příspěvekod cptShot » čtv 12. lis 2009 9:46:38

to je jasný. Kdo to bude třídit to bude taky chtít mít zaplaceno, a oni prostě nevěřej, že se jim to vyplatí. Tak si to nechávaj na dobu, kdy se budou vyloženě kopat do prdele nudou.. Jsi jim asi vysvětloval, že herní záklana tu je, ale nakupujem v irsku, co? Ale nenabídl jsi jim svou brigádnickou práci zdarma, žene? :twisted: :mrgreen: :twisted:
cptShot
Necromagus
Necromagus

Hraji: Imperialního Rimmera;)

Příspěvekod Wolverin » čtv 12. lis 2009 12:47:51

cptShot píše: Ale nenabídl jsi jim svou brigádnickou práci zdarma, žene? :twisted: :mrgreen: :twisted:

Aaaaa výborně jsme rádi že jsi se přihlásil dobrovolníku. Očekávám že do týdne bude vše roztříděno a rozešleš nám podrobný seznam.
Wolverin
Destroyer
Destroyer

Hraji: Bauhaus

Příspěvekod DenGrasse » čtv 12. lis 2009 13:16:37

Je to jak říká Dexxi, figurky mají a léta jsem tam nakupoval (když Blackfire rušilo sklady v ČR vykoupili je). Taky maj nějakou Chronopku a možná ještě něco, už si to nepamatuju. Kolik toho eště zbejvá netušim, ale jak se přestěhovali, tak ještě nestihli vybalit (taky se jim z poloviny vyměnil personál). Jinak dotyčný "vedoucí" byl Vašek Soukup, nikoli zaměstnanec radnice, ale místostarosta Prahy 4 :mrgreen: , který je ovšem v současnosti již mimo hru a od té doby co ho Bém poslal do kopru tak trucuje a v krámu se už rok neobjevil...

Kšeft si určitě nenechají ujít, ale kvůli tomu aby se někdo kouknul, řek "hm hm" a odešel se namáhat nebudou.. kdyby tu byl vážný zájem určitě by sebou hnuli jinak (po stěhování například nevěděli, že mají mojí knížku už v bednách připravenou k distribuci a tak tam půl roku ležela, pač já to nevěděl taky, že už je vytištěná).
DenGrasse
Initiate
Initiate

Příspěvekod Dexxi » čtv 12. lis 2009 14:03:32

Ani kšeft s nima nehne, jelikož v prvopočátcích jsem chtěl koupit vše :roll:
Triple Canopy Praha :-)
Jakub Krejza
areanikita.cz
tel.: 604 131 333
dexxi86er@gmail.com
triple.canopy.praha@gmail.com

,,still shot, be save,,
Dexxi
Reaper of souls
Reaper of souls

Bydliště: Praha 10, Zahradní město [Capitol], kontaktní údaje v podpisu
Hraji: Capitol - ortodoxně dle U.S.Army/Navy :)

Příspěvekod Mortimer » čtv 12. lis 2009 16:59:59

Dík všem za info, to jsem nevěděl, že je to s nima takhle složité...
Obrázek
Mortimer
Necromagus
Necromagus

Hraji: Bratrstvo 2nd Directorate

Příspěvekod DenGrasse » pát 13. lis 2009 22:53:40

Vždyť ti říkám, že v prvopočítcích ani nevěděli kde to vlastně je. Touhle dobou už by mohli mít většinu vybalenou...
DenGrasse
Initiate
Initiate

Další

Zpět na Burza