Chronopia - firstborn

Místo kde sehnat nebo prodat figurky, domluvit se na společných objednávkách, atd.

Moderátor: Dexxi

Chronopia - firstborn

Příspěvekod Wolverin » ned 30. kvě 2010 15:37:11

Jen přeposílám inzerát z Hofylandu, pokud někdo máte zájem kontaktujte ID Zoltan na Hofylandu, nebo řekněte mně a já to s nim vyřídim (pokud nemáte HL). Je ochoten jen pro předávku v Praze, ale mimopražskejm jsem ochoten to vyzvednout...
W

"Uf. Konecne jarni uklid a hele co jsem nasel!

Mam tady nejaky Chronopie, jestli to nekoho zajima. Firstborni. Jsou tam lucistnici, kusnici, strejda priest, ratir na koni (v druhy edici nejvetsi cakac Firstbornu) Tezka pechota co udrzela vsechno a par strejdu s palcatama, co byli jako lehka pechota, aby nabehli v druhy vlne. Bylo ot na cca 1000 bodu pokud si pamatuju dobre, az na tri modely je to cely nenabarveny, jen slepeny.Prodam pouze jako koplet, at mi to cely zmizi z bytu.Fotky zde:
http://zoltan5.rajce.net/Chronopia

Cena dohodou, co kdo date, nepredstavuju si za to zadny zazraky, ale za hubicku se mi toho taky zbavovat nechce. Ale nejak se hoodnem.
Predani: Protoze jsem liny prasatko, tak Praha, pohybuju se kolem Muzea nebo se muzem dohodnout na Ogri Doupe. "
Wolverin
Destroyer
Destroyer

Hraji: Bauhaus

Zpět na Burza